יוצרת, מעצבת
מתכננת, תופרת 
באהבה ובשמחה

הסיפור שלי

קרן גרינפלד, בוגרת האקדמיה לאומנות ועיצוב, בצלאל 1987 .

בלימודי האקדמיים השתייכתי למחלקה צורפות ואופנה, מחלקה הלומדת וחוקרת את סביבת הגוף, איך אנחנו בוחרים להראות, מה ללבוש ולענוד. רכשתי כלים, ידע וניסיון עבודה בחומר הרך של הטקסטיל ובחומר הנוקשה שבמתכת. הוכשרתי להעביר היסטוריה גדולה באביזר קטן ונצחי, וכיצד לתפור חליפה שלמה שמציגה את נקודת הזמן הנוכחית.

בין הנצחיות שבתכשיט לבין ההתחדשות המתמדת של האופנה מצאתי את עצמי רוקמת מוצר חדש המשלב בין כישורי, בין העבר והעתיד, ובין המודרנה עם המסורת. התייחסות לראש, לשער למצח כאל חלק בלתי נפרד מהגוף שגם עליו אפשר ללבוש ולענוד יופי.

אביזרי ראש רכים העשויים כמו בעיבוד שבבי ונתפרים לאופנה מדויקת. טקסטיל יוקרתי, נושם, נוח ונעים עם נגיעות של אבנים, חרוזים, עור ומתכות שונות.

איכות על פני כמות- מוטו מנצח שהוביל את ידי לבדים של מעצבי אל כגון Chanel , Missoni,Dior ועוד בדים כותנה איטלקיים שונים...בבדים אלו מצאתי דיוק נפלה של פרשת האופנה הנוכחית. שבשילוב הגזרות הייחודיות והתכשיטנות יצרו עולם שלם של אופנה, נוחה ושhקית.

מכל חומר אני קונה מלאי מצומצם שעוזר לי לשמור על קצב מהיר ועכשווי ועל התחדשות מתמדת. בנוסף לאופי הייחודיות שבנדיר, במעט, כל פריט נעשה בעבודת יד שלי וברבים מהמוצרים תוכלו למצוא שינויים קטנים נותנים אופי ייחודי כאלה שתורמים ליופי של עבודת היד ודיוק האסתטיקה.

בעלת תואר ראשון בעיצוב, סיימתי בהצטיינות את פרוייקט הגמר, עבודותיי הוצגו בתערוכת בוגרים בין לאומית. לפני פתיחת המותג KRUSH ב2014, עבדתי במפעל לתכשיטי כסף ועיצובי נמכרים בארץ בארה"ב, אוסטרליה ואנגליה.